Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że największym przekazicielem Orędzia Matki Bożej są dziś nośniki reklamowe. Docierają bowiem do każdej grupy osób, bez względu na wiek, płeć, zainteresowania czy wyznania religijne. Mimo trwających już blisko 40 lat objawień nadal istnieją ludzie, którzy nigdy nie słyszeli o Medziugorju i nie znają ostatniego już nawoływania Maryi do nawrócenia.

Zespół Medziugorje oraz Fundacja Maryi Matki Pięknej Miłości przy ul. Skaryszewskiej 13 lok U-3 w Warszawie podjęli się szerzenia Orędzia medziugorskiego na ulicach miast z początkiem 2019 r., pragnąc by słowa Matki Bożej dotarły do jak największego grona osób.

Publikacja orędzi pojawia się w województwach z których uzbierają się wpłacane środki na ten cel. Wybierane są wówczas miasta w danym województwie o największej liczbie zaludnienia.

Orędzia Matki Bożej mogą pojawić się także w Twoim województwie bądź mieście, na billboardach lub telebimach. Aby wspomóc szerzenie orędzi dokonaj przelewu dowolnej kwoty na podane niżej konto Fundacji. Możesz zebrać też grupę osób chcących dołączyć do grona Apostołów Matki Bożej i przeprowadzić zbiórkę pieniędzy na ten cel, co pozwoli na przyśpieszenie publikacji orędzia w Twoim województwie.

W tytule przelewu prosimy wpisać: "Billboard".  Dla potwierdzenia wpłaty oraz wszelkich propozycji prosimy o kontakt na
adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Fundacja Maryi Matki Pięknej Miłości
ul. Skaryszewska 13 lok U-3
03-802 Warszawa
Nr konta: 39 1750 0012 0000 0000 3025 6611

 

Czym charakteryzują się nasze publikacje:

  1. Nie zawierają reklam: biur podróży, sklepów, czasopism, filmów etc. i nie mają charakteru komercyjnego
  2. Mają charakter tylko i wyłącznie ewangelizacyjny
  3. Zawierają jedynie zdjęcie związane z Matką Bożą lub miejscem objawień, cytaty z orędzi oraz nazwę miejscowości Medziugorje
  4. Wszystkie publikacje na wykupionych nośnikach są umieszczane na naszej stronie internetowej co pozwala na weryfikację autorów